זימרת הארץ מועדון ירושלמי לשירה אקטואלית

ראשי

האומנים

שירים

קטלוג

אלבומים

English

ברוסית / на русском
מִי אֲנַחְנוּ? הַבֵּט, וְיִתְבָּרֵר לְךָ (אלי בר-יהלום "בקבוק לשמיים")

אלי בר-יהלום
חיפה

יליד 1968, מלמד תורה, פילוסופיה יהודית וחשיבה במרכז "מגן". יצירתו של אלי נטועה עמוק במקורות העבריים. הוא משלב את דרכם של המשוררים הקלאסיים ואת זו של הרבנים המזמרים (כגון רוזנבלט וקרליבך) כדי ליצור שירה עכשווית ועשירה - ולחבר לה מנגינות שמסרבות להישכח.
לפרטים   שירים

ארי בן-ים
גבעת-זאב

ארי בן-ים עלה עם משפחתו בינואר1988 ממוסקבה. לומד תואר שלישי בביולוגיה באוניברסיטה העברית. הכלי העיקרי שלו הוא מנדולינה, ובנוסף הוא מנגן בגיטרה ובמפוחית-פה. שאב מיצירתו של בוב דילן, ולאחרונה התחיל בכתיבת שירי מחאה עדכניים בעברית, הדנים בשחיתות ובשפל הערכים. במתכונת זו זכה להופיע באירועים של מחאה פוליטית.
לפרטים   שירים

יורי ליפמנוביץ`
ירושלים

יליד 1968. ממייסדי "זמרת-הארץ". מהנדס תוכנה, מוסיקאי ומשורר שרבים משיריו הפכו ללהיטים בקרב יודעי-דבר. אמירתו היא נוקבת, תובענית ויום-יומית עד כדי כך, ששיריו יכולים לשמש כקיצור תולדות עם ישראל בימינו לדורות הבאים. נגינתו חיה וקצבית ומנגינותיו רוויות רמזים מוסיקליים לרבדי-תרבות שונים.
לפרטים   שירים

נתן פרצ'יקוב
תל-אביב / ירושלים / בית-שמש

יליד 1983, לומד באוניברסיטת תל-אביב. ממייסדי "זמרת-הארץ". משורר, מלחין ומבצע. שיריו הליריים מתאפיינים באיכות לשונית ומוסיקלית גבוהה - ומהופעותיו ניכר שגם איכותו הקולית אינה נופלת מאלו.
שירים

מרק אפלזפט
ירושלים

נולד ב-1971 בגומל (האָמעל) שברוסיה הלבנה, העיר בה נוסדה אגודת הסופרים העבריים בארץ-ישראל. עלה ארצה ב-1990. ממייסדי "זמרת-הארץ". מתרגם לעברית את שירי ולדימיר ויסוצקי, לעיתים תוך התאמת הטקסטים למציאות הישראלית. סגנונו הביצועי העשיר מזכיר מאד את זה של ויסוצקי, מה שמוסיף נופך ייחודי להופעותיו. פרש מהמועדון במרץ 2010.
שירים

וויקה רייכר
תקוע

נולדה במוסקבה ב-1974 ועלתה ארצה ב-1990. פסיכולוגית ומטפלת בפסיכודרמה. סיפוריה הקצרים ברוסית זכו לפרסום רב וקצרו פרסים בתחרויות ספרותיות. כותבת, מלחינה ושרה ברוסית ובעברית.

מיכאל שובמן
ירושלים

המארגן, האמרגן, המייסד והכוח המניע של "זמרת-הארץ". נמנע מלשיר.

לב סודקוב
רחובות

רוויזיוניסט. איש תוכנה. הגורם האנושי שמאחורי אתר זה.


מידע

שירים

קטלוג

אלבום

English

ברוסית
האתר מותאם לדפדפנים Microsoft Internet Explorer 5.0 / FireFox 2.0 ומעלה
כתבו אלינו
jsc@rjews.net
לב סודקוב ©
2001-2010
הדף עודכן 15.11.2010